Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Aramıza Hoşgeldiniz. Belki de bir gün Merhabalaşırız.

VillaBi, 2018 yılında Antalya’nın gözde turizm semtlerinden olan Kaş/Kalkan’ da kurulmuştur.
Siz değerli müşterilerimize ’’Evinize Hoşgeldiniz’’ sloganı ile yola çıkmış ekibimiz, portföyüne katmış olduğu villalarda unutamayacağınız kaliteli bir tatil yaşatmayı ilke edinmiş ve bunun için kendini sürekli geliştirmeye adamıştır. Konuklarımızı müşteri olarak değil evimize gelen misafir addediyoruz.
Bizler bir işi ne kadar süredir yaptığımıza değil, nasıl yaptığımıza bakar ve kendimizi bu yolda sürekli eğitip geliştirerek devam ederiz.

Portföyünde birbirinden seçkin villa ve apartlar ile hayallerinizin ötesinde unutulmaz bir tatil yaşamanız için varız. Bunun yanında tatilinizi en iyi ve en konforlu şekilde yaşamanız için tatiliniz süresince; havaalanı transferi, araç kiralama, tüplü dalış, tekne ve yat turları gibi alanlarda hizmet sunan anlaşmalı olduğu şirketler ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

İşine tutku ve ilk gün ki heyecanı ile bağlı olan ekibi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Villabi.com, müşterilerinin hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmak için çalışmaya devam etmektedir.

VillaBi; Hemen Kirala Hayallerindeki Tatili Yaşa ...